Vacatures voor vluchtelingen Oekraine

Oekraïne (Ukraine)

Om vluchtelingen uit o.a. Oekraïne (Ukraine) een eerlijke kans op werk te geven in Nederland zet NIVO zich in om deze mensen (afhankelijk van de vacatures per regio) een fijne werkplek te bieden. NIVO heeft opdrachtgevers in geheel Noord Nederland. De teams van NIVO worden aangestuurd vanuit onze kantoren in Leeuwarden, Groningen, Zwolle en Bolsward.

Voor de vluchtelingen uit o.a. Oekraïne die contact zoeken voor werk in regio’s waar vacatures zijn, proberen we werk te vinden in één van onze teams. Er werken veel mensen bij NIVO die meerdere talen spreken. We kunnen voor de vluchtelingen uit Oekraïne dus vaak ook intern iemand aanbieden die als tolk kan optreden. Ken je iemand die gevlucht is uit Oekraïne en werk zoekt, neem contact op met onze afdeling Personeelszaken via 088 – 284 95 15 of stuur een mail naar personeelszaken@nivogroep.nl. Als u dit leest en ook op zoek bent naar schoonmaakwerk, maar u bent geen vluchteling uit Oekraïne, dan bent u natuurlijk ook van harte uitgenodigd om te reageren.

De opdrachtgevers van NIVO bestaan uit scholen, theaters, vakantieparken, grote industrieën en kleinere bedrijven. Elke opdrachtgever krijgt de persoonlijke aandacht van onze teams van NIVO.

Er is geen opleiding nodig voor het werken bij NIVO. We hebben een eigen NIVO academie waar de mensen worden opgeleid. Bij het goed doorlopen van het examen ontvangen de deelnemers hiervoor een erkend vakdiploma. Voor veel van onze collega’s is dit het eerste diploma. We vinden het fantastisch om te zien hoe collega’s zich ontwikkelen, in hun functie groeien en een verantwoordelijkheidsgevoel ervaren.

Ook mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt werken bij NIVO. Ons team Inclusie begeleidt hen persoonlijk. Deze nauwe betrokkenheid werkt goed. Er werken momenteel circa 100 van de 1200 mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt bij NIVO. We zijn trots op elke werknemer, want alleen samen maken wij NIVO.

Zoek contact als je vragen hebt. NIVO is bereikbaar via 088 284 95 15 of info@nivogroep.nl

English: If you came from o.a. Ukraine to the Netherlands and you are looking for a job in the Northern parth of The Netherlands please contact us via +31 88 284 95 15. We have work for people who like to work as a cleaner in a school, theater, factory or otherwise. A lot of people who speak different languages work at NIVO, they can tell you about how to do the work. You’re welcome.